• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Partneri predlžujú spoluprácu

  14. 9. 2023

  V článku sa dočítate:

  • Ktorí partneri predĺžili spoluprácu
  • Do kedy ponesie maratón názov "DHL"

  Tohtoročné podujatie bolo spojené s viacerými novinkami a zmenami, ktoré mali pozitívnu odovzu nielen u samotných pretekárov, ale aj našich partnerov. Jednotlivé novinky sme spomenuli v minulom článku.

  Generálny partner 

  Už pred samotným podujatím sme mali stretnutia s partnermi, ktorí majú záujem o väčšie partnerské balíky záujem.  Otvorili sa aj témy spolupráce na ďalšie obdobie.  

  DHL Supply Chain predlžuje spoluprácu s ŠK Cyklo-Tour Sereď, hlavným organizátorom známych medzinárodných cyklistických pretekov Sereďmaratón. Podujatie tak ponesie názov „DHL Sereďmaratón" až do roku 2026. Partnerstvo odštartovalo v roku 2019, odvtedy sa preteky s výnimkou jednej kovidovej sezóny konali každý rok, a to s narastajúcim záujmom zo strany cyklistických nadšencov, profesionálnych tímov aj širokej verejnosti. Preteky DHL Sereďmaratón sú, ako jediné zo Slovenska a okolitých štátov vo svojom segmente, zaradené do kalendára Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI).

  „Spoločenská angažovanosť je neodmysliteľnou súčasťou našej firemnej kultúry. Aj keď sme veľká globálna spoločnosť, byť súčasťou lokálnej komunity je pre nás dôležité. Ako jedného z najväčších zamestnávateľov v regióne nás veľmi teší, že aj naďalej budeme súčasťou tohto populárneho cyklistického maratónu, a môžeme tak pokračovať v propagácii športu a zdravého životného štýlu. Ten podporujeme aj u našich zamestnancov, či už formou športových podujatí alebo aktivít zameraných na ochranu zdravia,"  vysvetľuje Piotr Okurowski, Managing Director DHL Supply Chain Slovakia.

  „Z rozhodnutia vedenia DHL Supply Chain Slovakia pokračovať v spolupráci mám veľkú radosť. Je to pre nás signál spokojnosti s vývojom a fungovaním pretekov v predošlých ročníkoch. Možnosť organizovať toto podujatie s podporou svetového poskytovateľa logistických služieb si veľmi ceníme a preto budeme naďalej robiť všetko pre to, aby bol generálny partner s našimi výsledkami spokojný a vzájomne sme mohli rozvíjať toto športové podujatie v regióne," hovorí Lukáš Riha, riaditeľ pretekov.

  Priestor medzi štartom a cieľom hlavných pretekov už tradične vypĺňa „Detský Sereďmaratónik". Deti do 12 rokov súťažili v 5 vekových kategóriách. Každé dieťa dostalo štartovací balík s darčekom, medailou, občerstvením, cyklistickými doplnkami a sladkým prekvapením. Nechýbala ani detská tombola a súťaže. „Priamo na námestí sme vytvorili pre najmenších účastníkov veľkú fun zónu plnú zábavy, hier a súťaží. Deti sú veľmi súťaživé a podujatiu vždy dodajú neopísateľnú atmosféru a energiu. Veľmi ma teší, že je ich z roka na rok viac. Aj to svedčí o narastajúcej popularite DHL Sereďmaratónu", hovorí Diana Chovancová Stanková, manažérka pre marketing a internú komunikáciu v DHL Supply Chain Slovakia.

  Hlavní partneri

  Hlavní partneri zastrešujú súťaže - Bodovacia súťaž, Vrchárska súťaž a súťaž o Najlepšieho pretekára do 25 rokov.

  Spoločnosť Verve je partnerom, ktorá zastrešuje súťaž do 25 rokov a oblieka do bieleho dresu víťaza a víťazku. Ján Šalát konateľ firmy: "Podporovať podujatie DHL Sereďmaratón, jedno z najväčších na Slovensku, je rozumná investícia z viacerých dôvodov. Vypredané registrácie dva roky po sebe je jedna z nich. Navyše, ako aktívny športovec rád podporím podujatie, ktoré je zdraviu prospešné."

  Spoločnosť Technov je partnerom podujatia už zopár rokov. Trasa pretekov prechádza popod oknami samotnej spoločnosti. "Je to už takmer spoločenská udalosť do ktorej sa zapája veľké množstvo našich zamestnancov, či už prípravou na povzbudzovanie, technickou, či finančnou podporou. Na preteky dokonca posielame tím cyklistov, ktorí majú vyrobené aj dresy v našom dizajne. Naše vedenie preto schválilo 3 ročnú spoluprácu," povedal manažér predaja pán Peter Partel. Každý rok je umiestnená rýchlostná prémia pred firmou Technov, kde sa zbierajú body do tejto súťaže. 

  Spoločnosť Elektromontáže Mládek. Nitrianska spoločnosť, ktorá sa v posledných rokoch čoraz viac angažuje do cyklistických podujatí. Dokonca aj samotný majiteľ je aktívny cyklista. "Spoluprácu sme uzatvorili na najbližšie 3 roky. S úrovňou podujatia a samotným priebehom som spokojný. Jedinečnosť tohto podujatia bola jedna z vecí, prečo sme sa rozhodli ísť do 3 ročnej spolupráce," dodal p.Mládek, ktorý oblieka do dresu pre najlepšieho vrchára a vrchárku."

   

  "Som veľmi rád, že sa naši hlavní partneri takto rozhodli. Je to pre nás motivujúce a rovnako zaväzujúce. Budeme pre to robiť maximum- z našej strany. Dnes zorganizovať preteky bez podpory partnerov je veľmi náročné pokiaľ ich chcete mať  na určitej úrovni, " dodal na záver Lukáš Riha.

   

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top