• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Bonus plus balíky – pre koho sú určené a ich výhody

  10. 3. 2024

  V článku sa dočítate:

  • Novinka v cyklistike?
  • Kto má nárok na bonusové balíky

  S každým rokom prináša organizátor novinky, či zlepšenie. Niektoré novinky prichádzajú ruka v ruke so zmenami na ktoré sú organizátori povinní reagovať. Sú za tým trendy v športe, obmedzenia, nariadenia, alebo podnety zo strany účastníkov. V posledných rokoch to bolo napríklad pre rekonštrukciu ciest (upravená trasa pretekov), skrátenie procesu výdaja štartovacích balíkov (výdaj balíkov sa rozšíril na 2 dni), či zrýchlenie registrácie (presun na online formu). Ako už bolo spomenuté v predchádzajúcom článku. V poradí 18. ročník bude mať rovnako svoje vylepšenia.

  Bonusové služby

  Organizátor musí reagovať na neustále zvyšujúce sa ceny na trhu. Zvyčajná reakcia organizátora je preniesť náklady na pretekárov cez štartovné. „Chceme, aby na pretekoch mohli štartovať cyklisti bez ohľadu na to, aby museli kalkulovať, či si ich môžu, alebo nemôžu dovoliť. Preto sa snažíme hľadať rôzne finančné alternatívy a spolupráce, aby sme ochránili pretekárov pred vyššími cenami za štartovné a nepresúvali všetky náklady s pretekmi priamo na nich. Jednou zo spoluprác bude predstavenie nového Exkluzívneho partnera, " priblížil finančnú situáciu Lukáš Riha, riaditeľ pretekov.  

  Zaujímavosťou sú však výstupy z posledného prieskumu, ktorý zrealizovali organizátori minulý rok a tiež požiadavky cyklistov. „Vymysleli sme preto novinku, ktorou by sme mohli pokryť požiadavky cyklistov v podobe Bonus plus balíkov. Takéto bonusové balíky s extra službami a odmenami sme u organizátorov na slovenských ani zahraničných cyklistických pretekoch nezaregistrovali. Ak bude o Bonus plus balíky záujem, radi by sme na nich stavali aj do budúcna," priblížil vznik novinky koordinátor služieb Tomáš Poláček.

  V prvej vlne do 15.3. pretekári ušetria 30% na štartovnom. Tieto financie následne využívajú na Bonus plus balíky.

  Čo obsahujú bonusové balíky a pre koho sú určené?

  Jednotlivé položky v Bonus plus balíkoch obsahujú najčastejšie sa požadované veci, či služby ku ktorým organizátori pridali ďalšie. Rozdelené sú na 3 balíky Bonus plus ŠTANDARD, Bonus plus GOLD, Bonus plus VIP. Každý má svoju cenu podľa toho, aké náklady sú s jednotlivými položkami v nich spojené. „Nechceli sme výrazne zvýšiť štartovné pre všetkých pretekárov a bonusy ponúknuť všetkým cyklistom, resp. pretekárom, ktorí ich nechcú. Išli sme cestou voľby. Pretekári sa tak sami môžu pri registrácii rozhodnúť, či chcú využiť tieto služby a odmeny navyše," priblížila koordinátorka registrácie Barbora Javorová. „Potešujúcou správou je záujem o Bonus plus balíky. Túto novinku aktuálne využilo, už viac ako 20% zo zaregistrovaných účastníkov. Možno je to aj zo zvedavosti," dodala jedným dychom.

   

   

                         REGISTRÁCIA NA PRETEKY (TU)                      

   

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top