• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Po trase Sereďmaratónu 2/3

  1. 5. 2019

  Štart tréningu bol na Námestí Slobody v Seredi, kde budú štartovať aj oficiálne preteky DHL Sereďmaratón 2019. Na druhú tréningovú jazdu prišlo zhruba 30 pretekárov nielen zo Serede, Trnavy a Hlohovca, ale i zo Zlatých Moraviec, Senice, či okolitých obcí. Okrem tréningovej jazdy prišli vzdať poctu aj zakladateľovi pretekov a bývalému predsedovi klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď p. Dušanovi Holbíkovi. "Zapálili sme mu na hrobe sviečku a v myšlienkach si na neho zaspomínali. Bolo to krásne a dojímavé gesto od všetkých cyklistov, ktorí obetovali svoj nedeľný čas a prišli. Veríme, že sme tým spravili Dušanovi radosť" povedal riaditeľ pretekov Lukáš Riha.

   

  Ďalej sa v súboji proti silnému vetru pokračovali po trase do Hlohovca, kde nás už čakala ďalšia skupinka asi 10 cyklistov a tak sme sa vydali - pekný 40 členný balík - smerom na Horskú prémiu, kde čakala na cyklistov zlatá, strieborná a bronzová medaila spolu s Horálkami a občerstvením. :-) Od stúpania sa začalo nastupovať, lebo chuť zvíťaziť mali všetci. Najrýchlejšími boli jazdci z klubu ZMLR vítaz Štefan Kasala a strieborný Tomáš Cepka, ktorí obsadili 1. a 2. miesto. Tretí skončil víťaz prvej testovacej jazdy Patrik Zavadil. Gratulujeme!

   

  Pred nami je ešte posledné finálne testovacie kolo, ktoré je naplánované počas tréningového campu jazdcov ŠK Cyklo-Tour Sereď na nedeľu – viac info sa dozviete v tomto linku.

   

  Celú galériu sa môžete pozrieť cez tento link.

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top