• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Po trase Sereďmaratónu 1/3

  14. 4. 2019

  Pred blížiacim sa 14.ročníkom medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón 2019 sme pre pretekárov, ktorí plánujú pretekať, ale aj širokú verejnosť, pripravili zopár testovacích kôl. Prvé sa uskutočnilo dnes 14.4. Predpovede počasia sme sledovali každý deň. Hlásili dážď a vietor, no nakoniec sa situácia umúdrila, nič z predpovede nesplnilo a jazdilo sa v príjemných 14 stupňoch aj za sprievodu občasných slnečných lúčov. Na štarte v Hlohovci sme sa stretli jazdci zo Serede, Trnavy, Hlohovca, Piešťan, Hrnčiaroviec a iných destinácií. :-)

   

  Pre prvých troch najrýchlejších na horskej prémii Havran boli pripravené medaile. Tento krát o medaile zabojovali a na stupne víťazov sa postavili 3. miesto Peter Pullmann  2. miesto  Matúš Andel a 1.miesto Patrik Zavadil. Chalani naplno makali a odniesli si domov okrem medailí aj tradičnú Horalku od nášho sponzora Sedity.

   

  Jazdci sa na horskej prémii občerstvili, posilnili a ďalej pokračovali po trase. Ďakujem, všetkým cyklistom, ktorí si dnes našli čas a pridali sa k nám. Dopravnému partnerovi Redcars & Blackcars za autíčko, ktoré nás prevádzalo počas tréningu, Cyklistom z okolia Hlohovca za propagáciu, Lucke za doplnenie pitného režimu a Sedite za energiu.

   

  Fotografie nájdete na tejto stránke.

  Tešíme sa na ďalšie kolo. Sledujte náš klubový facebook, kde dostanete aktuálne info.

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top