• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Informácia k registrácii na DHL Sereďmaratón 2021

  8. 1. 2021

  V článku sa dozviete:

  • Kedy už spustíme registráciu?
  • Budú tento rok preteky, alebo nejaká alternatíva?

  Priatelia najskôr mi dovoľte popriať vám všetkým všetko dobré do roku 2021, hlavne toho zdravia, pozitívnej nálady v tejto "temnej" dobe a taktiež veľa úspešných kilometrov na bicykli.

  Aktuálne žijeme v dobe, kedy je každý koho stretneme "potenciálna hrozba". O pár týždňov to bude rok, čo nás tu atakuje pandémia COVID-19, ktorá nás obmedzuje každý deň takmer vo všetkom - dochádzaní do práce, stretnutiach s rodinou, priateľmi, či užívaní si zimných športov naplno.

  Koľko si počkáme na registráciu?

  So zimnými športami je spojená aj kondičná príprava na ďalšiu sezónu v ktorej by sme radi vo veľkom zahájili prípravy na DHL Sereďmaratón aj my. I keď tie už pomaly prebiehajú. Minulý rok nám to žiaľ nebolo umožnené a preto sme pre vás pripravili alternatívu. Uvidíme, ako sa bude situácia vyvíjať v nasledujúcich mesiacoch. Registráciu zatiaľ nespúšťame, predbežne to vidíme na február/marec. Všetko ukáže nasledujúce obdobie. Spustenie registrácie budeme komunikovať mailom, či na facebooku.

  Čo, ak sa situácia nezmení?

  Veríme, že sa už zmení. ;-) Počítame s viacerými scenármi. Preteky sa uskutočnia, preteky sa uskutočnia, ale s limitovaným počtom pretekárov, preteky sa neuskutočnia, no pripravíme plán B - VIRTUAL RIDE . Pokiaľ by mala nastať situácia spred roka, pripravíme túto voľnejšiu formu dostupnú aj pre verejnosť. A podľa výstupov, ktoré máme od vás z dotazníka, to vyzerá, že by sme ju mohli pripravili opäť popri hlavných pretekoch. Ale nebudeme predbiehať. Len sme vás chceli informovať,  že na vás myslíme a chceme, aby ste si mohli v máji opäť zašportovať a zasúťažiť. ;-)

   

  Držte sa a trénujte! :-)

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top