• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Zimná séria pretekov Slovak eCUP začína

  20. 11. 2022

  Blíži sa séria pretekov Slovak eCUP,  ktorá je pokračovaním minuloročnej verzie pretekov V4 eCUP. Zimnú sezónu si tak môžete spestriť počas 4 kôl. Najlepší postupujú na 2.majstrovstvá Slovenska v e-športe.

  Počas mesiacov november až január sa uskutočnia preteky na smart trenažéroch. Pôjde o 4 kvalifikačné kolá na ktorých sa budú za najlepšie výsledky otvárať dvere najlepším cyklistom. Trasy jednotlivých pretekov sú už určené, no výhodou je, že si každý pretekár môže vytvoriť podmienky, ktoré mu najviac vyhovujú - jazdí sa totiž priamo doma v obývačkách. :-)

  Samozrejme, že sú aj iné možnosti športovania, ako lyže, beh, posilňovňa a pod. Všetko treba s mierou. Výhodou týchto pretekov na trenažéroch je udržiavanie sa v kondícii aj v zime, alebo to môže byť príprava na novú sezónu. Ak sa pozrieme na najlepších pretekárov, ktorí sa dostali na nominačnú listinu prvých majstrovstiev Slovenska figuruje medzi nimi napríklad Tomáš Cepka, ktorý bral medaile počas celej tejto sezóny a dokonca vyhral aj DHL Sereďmaratón v celkovom poradí. Takže to niečo má do seba.

  Základné informácie

  Termíny a dátumy

  22. 11. 2022 Pierre Baguette e-race, Transylvánia|Rumunsko
  06. 12. 2022 MTBIKER e-race, Secăria|Rumunsko
  20. 12. 2022 Monk NUTRITION e-race, Colorado|USA
  03. 01. 2023 Cofidis e-race, Mount Parnitha|Grécko
  15. 01. 2023 2. e-Majstrovstvá Slovenskej republiky, trasa bude predstavená

  Štart pretekov a štartovné

  Preteky štartujú vždy o 18.00. registrácia je možná najneskôr do 17.00 daného pretekárskeho dňa. Prihlásiť sa na dané preteky môžete cez tento odkaz https://rouvy.com/series/slovakecup .


  Štartovné je bezplatné a pretekári majú možnosť využiť voucher na 30 dní jazdenia zadarmo https://woobox.com/6y5odw.


  Propozície a kompletné informácie nájdete na stránke Slovenského zväzu cyklistiky https://www.cyklistikaszc.sk/kalendar/propozicie/propode38c1b9a13e54c6c68d7dbfa.pdf

  Ako sa pripraviť na preteky si môžete prečítať na stránke nášho partnera MTBIKER, alebo v našom predchádzajúcom článku. Dôležité je držať sa týchto 4 obrázkov.

  Organizačná pomoc

  Minulý rok boli do príprav zapojení aj naši dvaja organizátori. V tomto roku už prešli všetky kompetencie priamo na nich. Prípravy jednotlivých podujatí, výber trás, web stránky, propozície, komunikácia s Rouvy a ďalšie technické veci zastrešuje tento rok Lukáš Riha a Dominik Tvrdý sa stará o správu instagramu a grafické práce. Veríme, že aj tento ročník bude rovnako úspešní a všetko dopadne výborne.


  Držíme palce a tešíme sa na vás.

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top