• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Volil sa riaditeľ pretekov a predstavil dátum DHL Sereďmaratónu 2023

  31. 10. 2022

  V článku sa dočítate:

  • Vyhodnotenie akcií v roku 2022 
  • Voľby vo vedení pretekov na ďalšie obdobie
  • Dátum 17.ročníka DHL Sereďmaratónu

  Posledný októbrový víkend sa stretli členovia organizačného klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď v Piešťanoch, aby vyhodnotili a oslávili sezónu 2022 a predstavili si plány do roku 2023. Volilo sa okrem celého Slovenska aj v organizačnom tíme.

   

  Príjemné s užitočným

  Aj takto môžeme v skratke opísať dva dni, ktoré strávili členovia klub u partnera v Piešťanoch v Hotel Park Avenue, kde bývajú aj tlačové konferencie k pretekom. Výročná členská schôdza sa začala športovými aktivitami – časť členov sa rozhodlo pre relax v meste s deťmi, druhá turistikou a ďalšia spoločnou takmer 100km jazdou po Vážskej cyklotrase z Piešťan do Trenčína a späť. Hoci predpoveď, sľubovala dlhodobo teplotu nad 20 stupňov a polooblačno, realita bola iná – 13 stupňov zamračené a hmla. Typické dušičkovské počasie neodradilo cyklistov nasadnúť na bicykle a vyraziť zrejme na posledný výjazd v sezóne. Po návrate čakala na členov chutná večera a nasledovala samotná schôdza.

   

  Na schôdzi sa sumarizovalo a oceňovalo

  Ako to už býva zvykom, záver roka patrí číslam a dátam. Nie však z cyklopočítača, ale štartom na podujatiach a umiestneniam. Výsledky členov a samotná schôdza sa rozobrala priamo na klubovej stránke organizátora. Počas roka organizátori DHL Sereďmaratónu pripravili aj iné akcie,  alebo ich spoluorganizovali. Okrem DHL Sereďmaratónu, ktorý pokoril všetky rekordy účasti z minulých rokov to bol aj detský Sereďmaratónik, či Virtual ride. Participovali aj na pretekoch Okolo Slovenska, Trnavskej cyklistickej lige, Košickopolianskej 10, V4 eCUPe, či na majstrovstvách Slovenska v ešporte.

  Volilo sa aj u nás

  Počas soboty sa konali okrem komunálnych volieb a volieb do VÚC aj voľby v organizačnom tíme ŠK Cyklo-Tour Sereď. Okrem rôznych klubových pozícii sa volil aj predseda klubu a riaditeľ pretekov DHL Sereďmaratónu. Členovia sa zhodli, že predsedom klubu a riaditeľom pretekov zostáva naďalej Lukáš Riha. Najbližšie obdobie, tak bude pokračovať so svojím tímom na rozvoji pretekov a udržaní jeho úrovne. „Vážim si to a potešilo ma, že som bol opätovne zvolený na tieto pozície.  Beriem to, ako ďalšie výzvy s rešpektom a pokorou. Som rád, že môžem byť súčasťou tohto klubu a naďalej sa budem snažiť vytvárať naším členom, čo najlepšie podmienky a zvyšovať úroveň pretekov. Ďakujem všetkým za dôveru," poďakoval sa Lukáš Riha.

  Do politiky však smerujú aj ľudia z nášho tímu. Koordinátor dopravy Dominik Tvrdý (Merašice) a technický riaditeľ Erik Štefanek (Sereď). Ich cieľom je rozvoj cyklodopravy v Trnavskom kraji a zvýšenie EKO riešení v meste Sereď a v obci Merašice. Sme radi, že máme v tíme ľudí, ktorí majú dlhodobejšie ciele a vízie. Gratulujeme im k zvoleniu a držíme im palce pri napĺňaní cieľov.

  DHL Sereďmaratón 2023

  Najväčšia akcia, ktorú klub organizuje sú cyklistické preteky DHL Sereďmaratón. Termín pretekov je naplánovaný na 21.5.2023. Ďalšie informácie a novinky budú postupne komunikované. Preto nás sledujte - facebook a instagram.

    

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top