• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Virtual ride - súťaženie počas dovolenky

  24. 6. 2022

  V článku sa dočítate o:

  Ako sa zapojiť

  Čo môžete vyhrať

  Koľko zostáva času

   

  Mesiac jún je mesiacom prvých dovoleniek. Počet pretekov je tiež minimálny a tak sa tu ponúka šanca neoficiálne si zasúťažiť. Organizátori Sereďmaratónu pripravili súťaž, kde si môžete prejsť oficiálnu trasu Sereďmaratónu, alebo len niektorú jej časť – Sereďskú, alebo Piešťanskú. Trasy majú  42 a 67 km. Kto to má do Serede, alebo Piešťan ďaleko, môže si svoju trasu odjazdiť aj na inom mieste, napríklad na opačnom konci Slovenska, na dovolenke v Taliansku, Chorvátsku, Španielsku, či inej destinácii. Podmienkou je prejsť aspoň 10 km a poslať záznam jazdy, alebo fotografiu z cyklo počítača, kde bude vidieť prejdené kilometre a čas. Použiť môžete cestný, alebo horský bicykel a jazdiť po cestách, cyklochodníkoch, či lesných trailoch. Je to na Vás.

  Evidencia jázd

  Jazdy je možné nahrať aj dodatočne, pokiaľ ste už v tomto mesiaci vyvetrali svoj bicykel na tréningu, či pretekoch. Aktuálne prebieha aj národná kampaň Do práce na bicykli, čiže je možné si svoju jazdu do/z práce zaevidovať aj v tejto súťaži. Pri národnej kampani sa zbierajú kilometre a šetrí CO2. V našej súťaži Vám za váš výkon pošleme naviac domov štartovací balíček s profesionálnou cyklistickou fľaškou, energetické gély, tyčinky, poukážky, 2 tombolové lístky s ktorými súťažíte o zaujímavé ceny, ako športové oblečenie, ročné predplatné cyklistického časopisu, pitný režim, kávové balíčky, cyklo kozmetiku, čistiace prostriedky, poukážky na pohonné hmoty a ďalšie. Šance na peknú výhru v tombole  má viac menej každý. :-)

  Registrácia

  Registrácia stále prebieha a bude ukončená 30.júna, teda na zapojenie sa do súťaže máte posledný týždeň. Využite tieto pekné slnečné dni na cyklistiku a my Vás za to odmeníme. Registrovať sa môžete aj cez tento link. Okrem jazdy si môžete nahrať aj svoju fotografiu, ako ste pred štartom, alebo ste si súťaž užili. Spomedzi všetkých sa vyberie jeden účasntík, ktorý sa môže stať tvárou ďalšieho ročníka. Fotky nám už prichádzajú. :-)

  Všetky informácie nájdete aj na našej stránke VIRTUAL RIDE.

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top