• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Virtual ride 2021 - vyhodnotenie

  30. 7. 2021

  Tento rok sa uskutočnil v poradí 2.ročník súťaže s názvom Sereďmaratón Virtual ride. Táto forma súťaže je určená predovšetkým pre tých, ktorí si chcú jazdu užiť, netrúfajú si na preteky, alebo naopak, berú to ako tréning pred pretekmi.

  Najrýchlejší cyklisti

  Cyklisti si mohli vybrať medzi tromi možnosťami trasy. Na výber bol seredský okruh, piešťanský okruh, alebo akákoľvek trasa minimálne 10 km kdekoľvek na svete. Tento rok bol najväčší záujem o seredský okruh.

  Piešťanský okruh - najrýchlejší

  Nemeček Miroslav

  Miroslav Magala

  Malovec Marek

   

  Seredský okruh - najrýchlejší

  Bajaník Daniel

  Troják Miroslav

  Lukáč Ľuboš

   

  Virtual pre všetkých (kdekoľvek na svete)

  Tu bol počet kilometrov bez limitu (minimum však 10 km). Najdlhšia jazda bola odmenená štartom zadarmo na DHL Sereďmaratón. Najviac prešiel Igor Karaffa zo Žiliny - 148.6 kilometrami.

  Partneri podujatia

  Akcia sa mohla konať aj vďaka našim partnerom, ktorí nás podporili po finančnej aj vecnej stránke. Balíčky už dorazili všetkým účastníkom. Čakalo sa ešte na ceny do tomboly. Keďže nás partneri chceli podporiť aj ďalšími cenami, vyhodnotenie sa posunulo o niekoľko dní. Na druhej strane, lepšie je počkať pár dní a následne sa tešiť z niektorej ceny. Keďže je dovolenkové obdobie a všetci sme po roku vycestovali ďalej z domu, vyhodnotenie sa tento krát nekonalo online. Registračné čísla sa vytlačili a vyžrebovali zo šiltovky.

  Výhercovia v tombole

  Tu sú výhercovia. Číslo nájdete v maily, ktorý ste obdržali pri registrácii. Výhercov budeme rovnako kontaktovať.

   

   

  Gratulujeme výhercom, ďakujeme partnerom a všetkým, ktorí sa zapojili a užili si jazdu. Budeme sa tešiť na ďalší ročník. ;-)

   

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top