• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Spúšťame registráciu na 16.ročník

  7. 3. 2022

  V článku sa dočítate:

  • Ako sa môžete zaregistrovať
  • Ceny registrácií
  • Čo obsahuje balíček

  Nový ročník sa pripravuje

  Tento rok sa uskutoční v poradí už 16. ročník medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón preteky sa vrátia do svojho pôvodného jarného termínu - 22.5.2022. "Pre pretekárov pripravujeme zaujímavé novinky, nové ceny, služby a ďalšie prekvapenia, ktoré budeme postupne predstavovať spolupráci s našimi partnermi. Zároveň ďakujeme všetkým pôvodným partnerom, ktorí nás aj tento rok podporili a podporili hlavne samotnú akciu ktorú pripravujeme pre všetkých cyklistov rôznych výkonnostných kategórií. Rovnako sme radi aj za nových partnerov ktorých toto podujatie zaujalo, rozhodli sa nás podporiť a pripraviť pre cyklistov pekný športový nedeľný sviatok," priblížil prípravy riaditeľ pretekov Lukáš Riha.

   

  Registrácia je spustená

  Registrácia na podujatie bola práve spustená. Aktuálne sa môžete registrovať za najvýhodnejšiu cenu 25 € ktorou môžete ušetriť až 30%. Výhodné registrácia bude platná do konca mesiaca marec. V apríly bude cena opäť o niečo výhodnejšia 30 € a ušetriť môžete až 15%. V priebehu mesiaca mája bude možná registrácia za 35 € len do 19.mája. Hoci sa cena za štartovné zvýšila v priemere o pár eur snažili sme sa čo najviac nákladov a vecí pokryť z dotácií a vďaka finančnej podpore našich partnerov. Odporúčame nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook, alebo Instagram. Pripravujeme viaceré súťaže o vecné ceny aj bezplatné štartovné.

   

  Aj tento rok vám doprajeme

  Každý cyklista dostane oveľa viac, ako je samotná cena za štartovné. Darček v štartovacom balíčku, servis pred počas a po pretekoch, bezpečný sprievod na ceste, výber z viacerých druhov jedál na obed, oddychová zóna, občerstvenie pred aj po pretekoch, bufet na trase, tombola, či výsledkový servis. To je len zopár vecí, ktoré pre vás pripravujeme a budeme priebežne predstavovať. Celý štartovací balíček si môžete pozrieť cez tento odkaz.

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top