• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  Prípravy na 17.ročník sú v plnom prúde

  7. 3. 2023

  V článku sa dočítate:

  • Dôležité informácie k pretekom
  • Ceny registrácií
  • Zaujímavosti 17.ročníka

   

  Prípravy pretekov v plnom prúde

  Máj je spájaný s časom lásky, alebo aj časom úvodu cyklistickej sezóny, kde možno zaradiť aj DHL Sereďmaratón. V tomto roku sa pripravuje v poradí už 17. ročník. Vedia to aj organizátori a práce v jednotlivých oblastiach už prebiehajú naplno.

  Dôležité je zapísať si termín pretekov 21.5.2023. Preteky sú súčasťou viacerých kalendárov. Medzi nimi je to kalendár UCI , ktorého sú preteky súčasťou od roku 2019, či kalendár Trnavskej cyklistickej ligy už druhý rok po sebe. Ďalej je to kalendár SZC, maratony.eu, MTBIKER.sk, či trenujeme.sk. Sme radi, že sa naše preteky objavujú na toľkých miestach.

   

  Okrem komunikačnej podpory sme radi aj za podporu zo strany partnerov, inštitúcií a hlavne mesta Sereď. Vďaka nim môžeme pripraviť pre cyklistov ďalší ročník hlavných a detských pretekov. Detský Sereďmaratónik je naplánovaný opäť medzi štartom a príjazdom pretekárov z hlavných pretekov.

   

  Registrácia bola spustená

  Registrácia na podujatie bola práve spustená. Aktuálne sa môžete registrovať za najvýhodnejšiu cenu 25 € ktorou môžete ušetriť až 30%. Výhodné registrácia bude platná do 17. marca. V apríly bude cena opäť o niečo výhodnejšia 30 € , no stále môžete ušetriť 15%. V priebehu mesiaca mája bude možná registrácia za 35 € len do 17.mája. 

  Cena za štartovné sa nezvýšila vďaka podpore našich pôvodných aj nových partnerov. Hoci sú všetky ceny na trhu zvýšené podarilo sa nám aj v tomto roku zachovať ceny a nezvýšiť ich. 

  POZOR v tomto roku sme nastavili limit účastníkov! Odporúčame si preteo nenechávať registráciu na poslednú chvíľu. V deň pretekov nebude registrácia možná.

  Novinky a zmeny budú aj v tomto roku

  Po 4 rokoch by sa mala trasa pretekov vrátiť do pôvodnej 116km dlhej verzie a prechádzať legendárnym horských prejazdom Havran. Aktuálne prebiehajú shvaľovacie procesy. V hre sú však aj iné alternatívy. Pred samotným štartom budeme pripravovať na sociálnych sieťach rôzne súťaže, predstavovať novinky a nových partnerov.

  V pláne sú opäť aj tréningové jazdy, o ktoré bol v minulom roku veľký záujem. Načrtnúť môžeme, že sa pre cyklistov pripravujú nové služby v zázemí pretekov.

  Sledujte nás a nič Vám neunikne.

  Facebook event

  Instagram

   

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top