• de
 • en
 • sk
 • Novinky

  DHL Sereďmaratón 2022

  5. 1. 2022

  V článku sa dočítate:

  •   Dôležité údaje pretekov
  •   Čo pre vás pripravujeme
  •   Ako sa stať členom nášho tímu, alebo partnerom podujatia?

  Nový rok 2022, ďalší ročník pretekov a ďalšie nové aktivity. Takto v skratke by sa dalo opísať aktuálne obdobie. Kalendáre pretekov sa pomaly zapĺňajú a prvé preteky v sezóne rozbiehajú prípravy.

   

  Termín pretekov

  Základný údaj, ktorý si poznačte do kalendárov je 22.5.2022, Sereď Námestie Slobody. Je to deň a miesto štartu pretekov. Ďalšie informácie budeme postupne pridávať. Odporúčame sledovať aj náš facebook, alebo instagram, aby vám nič neuniklo. Trasa pretekov by sa mala vrátiť do svojej pôvodnej dĺžky 116km aj s legendárnym Havranom a jeho úplne novým asfaltom po oboch stranách. Takže vás bude čakať príjemné stúpanie aj zjazd.   

  Na čo sa môžete tešiť?

  Ako to už býva u nás zvykom snažíme sa každý rok posunúť ďalej a niečo zmeniť, vylepšiť, pridať. Rovnako je to aj tento rok. Štartovací balík bude mať opäť zaujímavý a hodnotný obsah, ako ho poznáte z minulých rokov. Služby pre cyklistov pred štartom a aj počas pretekov vás tiež potešia. Chutný obed, občerstvenie aj po pretekoch, či hodnotná tombola. To sú oblasti, ktoré bude najbližšie mesiace organizačný tím riešiť a postupne predstavovať. Dôležité bude, aby sme sa všetci zdraví a za priaznivých opatrení stretli.

   

  Podporné podujatia

  Organizátori pretekov okrem hlavných pretekov pripravujú aj ďalšie akcie. Ide o detské preteky Sereďmaratónik, či Sereďmaratón Virtual ride, ktorý sa stal počas pandémie alternatívou hlavných pretekov. Tento virtuálny segment sa rozvíja aj naďalej a našiel si svojich priaznivcov. Koncom roka nás Slovenský zväz cyklistiky zapojil do spolupráce k obdobnému podujatiu - príprave pretekov Visegrad 4 e-CUP.  Pôjde o preteky na smart trenažéroch, ktoré budú pozostávať zo 4 kôl. Myšlienka prepojiť štáty V4-ky (CZ, PL, HU a SK) prišla od spoločnosti ROUVY, ktorá pomáha cyklistom udržiavať sa v kondícii aj počas zimy. Po pár online poradách sa začalo na prípravách a už o pár dní sa uskutoční 1.kolo (11.1.2022). Najlepší cyklisti budú bojovať na Majstrovstvách Slovenska (26.2.2022) o dres majstra eŠportu. Pôjde o historickú novinku a nás teší, že môžeme byť jej súčasťou. Štartovné je bezplatné a vstup majú cyklisti všetkých kategórií od ELITE až po HOBBY jazdcov. Stačí mať smart trenažér, stabilný internet a trošku natrénované. ;-) Ambasádori pretekov a rovnako cyklisti, ktorí budú bojovať o čo najlepšie umiestnenia na V4 e-CUP, obsadili aj na našich pretekoch krásne umiestnenia napr. Tomáš Cepka 2.miesto. Bližšie informácie nájdete v našom článku, alebo priamo na stráne SZC.

   

  Chcete byť súčasťou príprav a mať VIP vstup?

  Šikovných ľudí radi privítame. Voľné sú ešte miesta od koordinátora niektorej oblasti až po dobrovoľníka. Snažíme sa o progres a preto vznikajú nové pozície, ktoré potrebujeme obsadiť. Je tu priestor na váš rozvoj a využitie potenciálu. Ak vás baví práca s ľuďmi, máte dobré organizačné zručnosti, alebo skôr radi pomôžete na križovatkách, či viete pômôcť v inej oblasti, dajte nám o sebe určite vedieť. Okrem občerstvenia, oblečenia, či finančnej odmeny budete mať prístup aj do zákulisia pretekov, VIP zóny a ďalšie benefity. Ozvite sa nám na info@seredmaraton.sk alebo kontaktujte niektorého z našich ľudí.

   

  Ako sa stať partnerom podujatia

  Podporiť podujatie a urobiť si zároveň reklamu pred potenciálnymi zákazníkmi/ zamestnancami, predstaviť im svoje produkty, či služby ponúkame každému, kto o to prejaví záujem. Vašu spoločnosť radi spropagujeme prostredníctvom našich propagačných kanálov pred pretekmi, počas aj po nich. Stačí nám napísať na riaditeľ@seredmaraton.sk . Poskytneme vám bližšie informácie a dohodneme formu spolupráce, ktorá bude pre vás najvhodnejšia. Čím skôr nás kontaktujete, tým skôr o vás dáme vedieť. ;-)

  Organizátor pretekov

  Cyklistický klub
  ŠK Cyklo-Tour Sereď

  Spoluorganizátori

  OZ Cyklisti z okolia Hlohovca
  OZ Mám rád cyklistiku

  Sledujte nás

  Kontakt

  ŠK Cyklo-Tour Sereď
  Dom kultúry, Školská 1
  Sereď, 92601

  IČO: 37838784
  IBAN: SK9809000000000201755426

  LIVE
  info
  Top